Spotkanie podsumowujące udział w projekcie Resiliency Gardens.

2024-06-15
W piątek, tj. 7 czerwca odbyło się spotkanie podsumowujące udział w projekcie Resiliency Gardens. Grupa uczniów, która przeszła do kolejnego etapu w konkursie "Mój wymarzony ogród" organizowanym przez edukatorki z Fundacji NATURAlnego Rozwoju wzięła udział w wydarzeniu.

Spotkanie w formie pikniku miało miejsce w Zagrodzie Leśnika w Rybniku, gdzie na naszych uczniów czekało wiele atrakcji oraz spotkanie z fundatorką Seed Programs International Panią June Lavelle,  przedstawicielką StratKIT Panią Moniką Kubisz oraz zaproszonymi gośćmi z UM w Rybniku. Podczas wydarzenia wyłoniono laureatów konkursu z naszej szkoły, byli to: uczniowie klasy 5b Hanna Konicka, Przemysław Zimny i Wojciech Gaszka, którzy w nagrodę otrzymali ciekawe pozycje książkowe. W dalszej części uroczystości dzieci brały udział w grze terenowej "Skarby Leśnika", miały okazję zapoznać się z kącikiem czytelnika, poszukać leśnych skarbów oraz wykonać pieczątki z liści. Prawdziwy piknik ekologiczny nie mógł się obejść bez ogniska, na którym uczniowie piekli kiełbaski.

#SPIResiliencyGardens#SeedPrograms#SeedProgramsInternational#FundacjaNATURAlnegoRozwoju#StratKIT+