Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

2024-06-21

W końcu nadszedł upragniony przez wszystkich uczniów dzień - koniec roku szkolnego.

Społeczność SP 9 pożegnała szkołę z przytupem. Najpierw pożegnały się klasy młodsze na czele z klasami trzecimi. Od września zaczną swoją przygodę z nowym etapem edukacji i nowymi nauczycielami. Wychowawczynie, panie Kasia, Alina i Małgosia, dały jeszcze swoim uczniom ostatnie wskazówki i uściski. Były śpiewy, tańce i piękne recytacje.  Wzruszeniom nie było końca.

Następnie swój czas miały klasy starsze. Akademię przygotowała klasa 7a i kółko teatralne wraz z paniami: Bożeną, Ksymeną i Kingą. Był śmiech, łzy wzruszenia i chwile refleksji. Nagrodziliśmy laureatów szkolnego konkursu "Mam talent", "Kangura matematycznego", a co najważniejsze doceniliśmy statuetką "Osobowości roku" za empatię i dobre serce jedną z uczennic. Oficjalnie pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów życząc im dobrych wiatrów na edukacyjnych ścieżkach.

A teraz aż chce się zaśpiewać: "Wakacje! Nareszcie są wakacje!"

Dbajcie o siebie, do zobaczenia w pełnym składzie drugiego września!