WAŻNA INFORMACJA OD VULCANA - AKTUALIZACJA KONTA DO DZIENNIKA

2024-08-31

Szanowni Państwo,
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzą oddaliśmy Uczniom i Rodzicom do użycia nową wersję Dziennika VULCAN.

Aby można było korzystać z dziennika elektronicznego niezbędna jest AKTUALIZACJA konta. Aktualizacja zajmuje zaledwie chwilę – poprowadzimy użytkownika przez kilka prostych kroków.

Podczas aktualizacji Rodzic dokonuje wyboru pomiędzy dwoma typami kont – zwykłym kontem lub kontem eduVULCAN, którego aktywacja umożliwi między innymi korzystanie z nowej aplikacji mobilnej dla Rodzica i Ucznia.

W celu dodatkowej weryfikacji poprosimy Rodzica o podanie czterech ostatnich cyfr numeru PESEL Ucznia.
Aktualizacja konta jest niezbędna, aby mogli Państwo korzystać z Dziennika VULCAN, dlatego zachęcamy, aby nie odkładać jej na później.

Poniżej zamieszczamy link do filmu, który pomoże Państwu przejść proces aktualizacji:

Rodzice, którzy chcą zalogować się do e-dziennika po raz pierwszy otrzymają w trakcie pierwszego spotkania z wychowawcami klas wydrukowane kody dostępu.

Zespół VULCAN